KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178478
nr 1217 8478
Edith Jansson, -75, Säng, Signerad -75. Olja på duk, 41x38
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:43:23
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)